NOWY ROK SZKOLNY

NOWY ROK SZKOLNY 2016/ 2017

1 września 2016 roku rozpoczął się nowy rok szkolny 2016 / 2017. Do szkoły przybyli uczniowie, rodzice a także zaproszeni goście.

Po mszy świętej w miejscowym kościele cała społeczność szkolna udała się pod obelisk upamiętniający szlak II Armii Wojska Polskiego. W 77 rocznicę wybuchu II wojny światowej kwiaty złożyli: wójt Gminy Chojnów pan Andrzej Pyrz wraz z kombatantami oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywej pani Jolanta Bekaluk – Pyrz z przedstawicielami grona pedagogicznego.

Podczas uroczystego apelu otwierającego nowy rok szkolny dyrektor szkoły powitała zebranych oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas.

1 września 2016 okazał się pięknym słonecznym dniem. Można mieć nadzieję, że i pozostałe dni szkolnego roku 2016 / 2017 okażą się równie udane.