WYCIECZKA DO KINA NA FILM ,,LASSIE, WRÓĆ"

Dnia 28.09.2021 r. uczniowie klas III, V i VI wraz w wychowawcami wybrali się do kina na film ,,Lassie, wróc". Film opowiadał o niezwykłej historii najwierniejszego psa świata i jego wyczerpującej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Opowieść o przyjaźni, tęsknocie i rozpaczliwej walce odnalezienia wiernego przyjaciela. Chociaż dwójkę przyjaciół dzielą setki kilometrów, chłopiec i zwierzę zrobią wszystko, żeby znów być razem.

Następnie po obejrzeniu filmu udaliśmy się na krótki spacer zatrzymując się przy pomniku Papieża Polaka oraz odwiedziliśmy Katedrę pw. św. Apostołów Piotra i Pawła. Wycieczka zakończyła się wizytą w lodziarni, gdzie wszyscy chętnie pałaszowali pychne lody i gofry.